Animacje dla dzieci
katalog wycieczek szkolnych
Bilety do Enegrylandii

O Firmie

Tour de Harc to biuro podróży specjalizujące się w organizacji imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży. Nasza działalność wyrosła na gruncie harcerskiej pasji do podróżowania. Założyciele firmy jak i wszystkie współpracujące z nami osoby to instruktorzy harcerscy a zatem ludzie mający doświadczenie w pracy z dziećmi oraz głowy pełne pomysłów. Nasz program nie skończy się zatem na odwiedzaniu zaplanowanych obiektów lecz pilot wcieli się w rolę animatora i wypełni czas zabawami, by słowo nuda zniknęło ze słowników.
Naszą misją jest zapewnienie podróży pełnych przygód każdemu dziecku.

Warto wiedzieć! Legalność i gwarancja!
Jesteśmy biurem podróży, które spełnia wszystkie wymogi Ustawy o usługach turystycznych. Podobnie jak znani organizatorzy zagranicznych wczasów, tak i my działamy w oparciu o gwarancję turystyczną, która na wypadek niewypłacalności gwarantuje bezpieczny powrót. Warto zwrócić  na to uwagę przy wyborze organizatora.
Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzony przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego o  nr 21/14 a gwarancję ubezpieczeniową oraz ubezpieczenie uczestników zapewnia nam firma Signal Iduna Polska S.A.