Animacje dla dzieci
katalog wycieczek szkolnych
Bilety do Enegrylandii

Oferta


Jak korzystać z katalogu i z oferty na stronie?

Wycieczki zostały pogrupowane według kategorii:
- jednodniowe w Polsce
- jednodniowe w Niemczech
- zielone szkoły
- kilkudniowe „historia i przyroda” „góry” „morze” „miasta”
- zimowe propozycje

Jeśli w katalogu i na stronie brakuje kierunku lub miejsca, którym się interesujesz, skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualna ofertę w dowolne miejsce.

W katalogu na trzeciej stronie znajduje lista, która pozwoli szybko odnaleźć opis wycieczki oraz sugeruje grupę wiekową, dla której polecana jest dana oferta. Zaznaczona jest też informacja o możliwości przejazdu pociągiem, co może pozwolić na obniżenie ceny szczególnie w przypadku mniej licznych grup. Oczywiście podejmujemy się organizacji wycieczek nawet dla kilkunastu uczestników.

Z reguły przedstawione ceny  zawierają wszystkie niezbędne elementy tj. przejazd, nocleg, wyżywienie, bilety, przewodników, pilota, ubezpieczenie, bezpłatne miejsca dla opiekunów oraz pamiątki dla uczestników. Wyjątek stanowią wycieczki zagraniczne, gdzie ceny biletów, są wyłączone ze względu na zmienny kurs euro.

Ceny w  należy traktować jako orientacyjne, gdyż zostały skalkulowane w oparciu o bieżące ceny biletów, paliwa oraz dostępność terminu w skalkulowanym obiekcie zakwaterowania. Ceny odnoszą się też do wyjazdów z Goleniowa, Szczecina i obszaru do 50 km od tych miast. Cena będzie przez nas zagwarantowana po zaakceptowaniu ostatecznej oferty, którą przygotujemy na Państwa życzenie.

Opis oferty zawiera zarówno program podstawowy (wliczony w cenę) jak i propozycje opcjonalne lub alternatywne. Na Państwa życzenie zmodyfikujemy każdą wycieczkę lub stworzymy zupełnie nową propozycję, która nie występuje w niniejszym katalogu. W związku z tym, że katalog opisuje programy wycieczek tylko hasłowo, polecamy kontakt i umówienie spotkania, np. na lekcji wychowawczej, podczas której z przyjemnością opowiemy trochę więcej i pomożemy podjąć decyzję o wyborze wycieczki

W wielu programach występuje hasło „animacje prowadzone przez pilota”. To właśnie wspomniane na wstępie zajęcia, które przeprowadzimy aby wypełnić program „po brzegi”.Mamy wiele pomysłów zatem z pewnością dopasujemy te dodatkowe atrakcje do grupy i miejsca wycieczki.

Warto wiedzieć!
Porównując oferty różnych organizatorów warto zwrócić uwagę na to, czy wszystkie elementy są zawarte w cenie, tj. bilety, przewodnicy, pilot wycieczki, posiłki. Przy wycieczkach kilkudniowych polecamy również przeanalizować standard noclegu.
W naszych propozycjach podajemy ceny kompletnych pakietów a w standardach noclegu są pokoje 3-5 osobowe z łazienkami.